15-16 серпня 2018 року відбувся тренінг "Використання блогів для захисту прав ВПО в Сумській області".  Організатори тренінгу   ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» та ГО «Фундація прав людини» та за фінансової підтримки «Institut für Auslandsbeziehungen» в рамках проекту по відновленню миру і діалогу для внутрішньо переміщених жінок «Голос жінки має силу».

Серед учасників тренінгу з блогерства є ВПО, громадські діячі, журналісти, блогери, правозахисники та студенти. Ділимося досвідом, сперечаємося про стандарти журналістики та блогосфери, розглядаємо приклади блогів, які на щось вплинули.

Ми запропонували учасникам тренінгу написати пост по реальним судовим справам жінок-ВПО, які ведуться в рамках проекту. Підібрали декілька влучних заголовків, окреслили ціль блогу та цільову аудиторію, а тепер – найважче – написати текст блогу, працюючи у групі.

” Тренінг “Використання блогів для захисту ВПО” у м. Суми сподобався всім учасникам – тим, що на ньому підтримувалася розкута, дружня атмосфера, завдяки якій всі зуміли створити блог (принаймні один на групу учасників) і пости в ньому. Бачив багато інших, але цей пройшов на одному диханні і справді запам’ятався. ” – зазначає учасник тренінгу Володимир Павленко