Громадська організація "Центр громадських ініціатив "Інтелект Сумщини" стала координатором Всеукраїнського проекту "Голос жінки має силу!" Цей проект реалізовує Громадська організація «Фундація прав людини»  у партнерстві із громадськими організаціями, що працюють у семи регіонах: Луганська область (Сєвєродонецьк), Запорізька область (Запоріжжя), Закарпатська область (Ужгород), Чернівецька, Харківська та Дніпропетровська область (Дніпро), Сумська область (Суми).

Мета проекту - посилення професіоналізму лідерів громадських організацій в он-лайн правозахисті і блогерстві задля запобігання конфліктів та ведення мирних переговорів, а також посилення участі жінок у вирішенні конфліктів на місцевому рівні шляхом об'єднання лідерів в єдину блог платформу.

Даний проект проходить за фінансової підтримки «Institut für Auslandsbeziehungen». Головний акцент проекту – виконання приписів ООН Резолюції 1325.

У рамках проекту на національному рівні було проведено чотири школи-тренінги на теми:

1.      «Правозахист і цифрові технології» (24-27 травня). - В рамках навчання буде представлена спеціальна програма адвокації прав ВПО, за допомогою якої можна буде реалізовувати ініціативи у м. Суми.

2.       «Техніки вирішення конфліктів і миротворчість» (29 травня-1 червня) - В рамках навчання будуть розроблені конкретні ініціативи по інформуванню суспільства по НПД та 1325, які потім можна буде втілювати в життя у м. Суми.

3.       «Голосніше слів: Як стати блогером?» (23-26 червня) - В рамках навчання учасники ознайомсляться з нюансами ведення блогу та висвітлення проблем ВПО

4.      «Арт-техніки у вирішенні конфліктів і миротворчість» (28 червня – 01 липня)  - Учасники навчаться використовувати арт-терапевтичні техніки у роботі з конфліктом та проведуть арт-заходи з метою миротворчості

на кожну зі шкіл на конкурсній основі було відібрано про 4 людини, які надалі реалізовують проект в регіоні.