9 жовтня 2017 р. В Сумському державному універститеті на кафедрі психології, політології та соціокультурних технологій Ірина СТЕГНІЙ, керівниця громадської мережі Опора у м. Суми провела лекцію для студентів спеціальностей "соціальна робот", та "менеджмент соціокультурної діяльності" за темою "Робота народного депутата в парламенті, комітеті та «у полі» та Інструменти парламентського моніторингу".

Представниця ГО "Центр громадських ініціатив "Інтелект Сумщини" також взяла участь у проведенні лекції. Тема викликала жваву дискусію, оскільки студенти тільки починають свою участь у політичному житті держави. Говорили про те, наскільки важливо не бути байдужим до того, як  саме виконують свої функції та обов'зки народні депутати. Також студенти "отримали" ефективні та діючі інструменти парламентського моніторингу".