Третя та остання Школа-тренінг «Як відкрити бізнес онлайн: eBay, Amazon, Adwords, Etsy» в рамках Менторської інноваційної програми для лідерів громадських організацій, які працюють з ВПО «e-Solutions», що реалізується ГО «Фундація прав людини» за підтримки Swiss Agency for Development and Cooperation, відбулася 3-6 серпня 2017 року на базі Тренінг Центру «Mama Cares».

До навчання долучилися громадські активісти ГО «Інтелект Сумщини» в команді з представниками ГО "Калинове гроно", ГО "Сила інтелекту" та ГО "Потрібні люди" (м. Шостка), а також бізнесмени та внутрішньо переміщені особи, які планували просувати власний бізнес онлайн.

Тренерами в цій унікальній Школі були провідні інтернет маркетологи з багаторічним стажем, керівники компаній, що займаються digital маркетингом - Дмитро Агапов та Станіслав Гордон.

На тренінгу розглядалися актуальні питання: як знайтиклієнта та побудувати зв’язок з ним, взаємодія  оффлайн бізнесу з інтернетом, що таке бізнес-онлайн та його сучасні тенденції, популярні майданчики для продажу товару, як просувати свій продукт онлайн та як відстежувати результативність.

В найближчий час плануємо поділитися отриманими знаннями в сфері ведення бізнесу онлайн на дводенному семінарі «Як відкрити бізнес онлайн: eBay, Amazon, Adwords, Etsy», що відбудеться вже у м. Суми для активістів громадських організацій, що працюють з ВПО.