ГО «Інтелект Сумщини» продовжує навчання в рамках Менторської інноваційної програми для лідерів громадських організацій, які працюють з ВПО «e-Solutions», що реалізується ГО «Фундація прав людини» за підтримки Swiss Agency for Development and Cooperation.

13-16 липня 2017 року громадські активісти нашої організації в команді з представниками ГО «Молодіжна медіа спілка», ГО "Міжрегіональна спілка журналістів Конотопщини" (м. Конотоп), Конотопський підрозділ Всеукраїнського об'єднання «Volunteer Community» (м. Конотоп), ГО "Сила інтелекту" та ГО "Потрібні люди" (м. Шостка) відвідали Школу-тренінг "Як стати блогером" на базі Тренінг Центру «Mama Cares».

Навчання було максимально практичним та продуктивним, в перший же вечір учасники дізналися про YouTube та його можливості, пізнали тонкості ведення власного каналу та маркетингові стратегії, секрети та правила якісної з’йомки від Олексія Кутєпова, відомого відео-блогера, засновника проекту www.kinohub.

На другий день, відвідавши тренінг Михайла Оболонцева, засновника www.bloger.fm, дізналися про колосальні можливості радіо та записали власну радіопрограму. Команда Сумського регіону виборола перше місце в конкурсі на кращу концепцію власної радіостанції, презентувавши радіо «StudUP», цільовою аудиторією якого стали студенти та студентки.

Ще два дні працювали під керівництвом Наталки Соколенко, ведучої Громадського радіо, - відчули різницю між журналістикою та блогерством, дізналися секрети та інструменти для ведення блогу, почули прекрасні приклади та поради з життя успішної блогерки, та зрозуміли як впливати на громадську думку за допомогою власного блогу.