Команда ГО «Інтелект Сумщини» разом з громадськими активістами ГО «Професійна ліга соціальних працівників», ГО "Сила інтелекту" та ГО "Потрібні люди" (м. Шостка), ГО "Переселенці Донбасу Сумщини" (м. Конотоп) взяли участь у Школі-тренінгу «Техніки розвитку бізнес активності у місцевих громадах для лідерів громадських організацій», що відбувся  27-30 червня 2017 року на базі Тренінг Центру «Mama Cares».

Під керівництвом професійного коуча та тренера Анни Валенси вивчали перспективи розвитку соціального підприємництва, в групах розробляли паспорт свого регіону (Сумська, Черкаська та Запорізька області), визначали «стейкхолдерів», які впливають на розвиток чи гальмування розвитку регіону у форматі: «World cafe», досліджували психологічний вік громадян і спільнот для врахування особливостей різних цільових аудиторій в громадській роботі.

Наступні два дні тренінгу працювали з Тетяною Гончаренко, директором Соціального консалтингу "Параграф". Створили концепцію розвитку бізнесу в регіоні, розробили власні бізнес-ідеї, для яких прописали бізнес-модель, бізнес-план, бюджет та маркетингову стратегію.

Сподіваємося, що ідеї для підприємництва найближчим часом перетворяться на яскраві приклади працюючого та конкурентоспроможного бізнесу.

Школа-тренінг відбулася в рамках Менторської інноваційної програми для лідерів громадських організацій, які працюють з ВПО «e-Solutions», що реалізується ГО «Фундація прав людини» за підтримки Swiss Agency for Development and Cooperation.