Днями у Сумському державному університеті відбувся тренінг для педагогів та психологів в рамках проекту Центру громадських ініціатив \"Інтелект Сумщини\" у партнерстві з Міжнародним медичним корпусом та за фінансування Гуманітарної допомоги Європейського Союзу.

Тренінгова програма від Майстерні Сезаму (Sesame Workshop) спрямована на використання сили гри для цікавого та інтерактивного навчання дітей віком від 2 до 6 років. Зокрема, педагоги та психологи ознайомилися як використовувати інструменти програми Сезам у роботі з дітьми віком 2-6 років за темами: розвиток соціально-емоційної сфери, безпека життєдіяльності, формування знань малечі про довкілля та формування української ідентичності. Особливістю програми є інклюзивний підхід та можливість використання її у кризовий час.
Наразі учасники тренінгу готуються впроваджувати програму в своїх закладах та громадах! Щиро бажаємо їм успіху та натхнення!

Фото матеріали можна переглянути за посиланням: https://www.facebook.com/share/p/aNS7fPMijheZFAvH/

У цьому матеріалі йдеться про заходи гуманітарної допомоги, які здійснюються за фінансової підтримки Європейського Союзу. Погляди, висловлені в цьому документі, ні в якому разі не повинні розглядатися як відображення офіційної думки Європейського Союзу або Міжнародного медичного корпусу. Hі Європейський Союз, ні Міжнародний медичний корпус не несуть відповідальності за будь-яке використання інформації, яка міститься в ньому.