24 травня 2023 року серед здобувачів освіти науково-навчального медичного інституту СумДУ було проведено інформаційну сесію в рамках проєкту «Гінекологічні кабінети безбар’єрного доступу для жінок, які постраждали від гендерно-обумовленого насильства». Метою інформаційної кампанії є те, щоб якомога більше мешканок/ців області та громад дізнались про кабінети та за потреби скористались послугами, які там надаються. Учасники та учасниці заходу були ознайомлені із питаннями важливості збереження репродуктивного здоров’я та проблемою гендерно-обумовленого насильства. Студентів також було проінформовано про відкриття гінекологічних кабінетів безбар’єрного доступу в громадах Сумської області. Під час зустрічі було зазначено, що ці кабінети працюють безоплатно, конфіденційно, цілодобово, а послуги надають лікарі, які пройшли відповідне навчання.