Днями у Києві відбувся підсумковий форум за проектом ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» «Мир у цифровий час». Від Сумської області звітували координатор проекту, доцент кафедри психології, політології та соціокультурних технологій СумДУ Олег Туляков та амбасадор проекту, студент нашого університету Даніл Кисельов.

Представники проектної команди з різних областей України презентували свої здобутки, проаналізували проектні  результати, визначили плани на майбутнє. У межах локальних проектів впроваджувалися ідеї щодо блогерства, психологічної підтримки, молодіжного лідерства, технологій спротиву, волонтерства. Попри складні воєнні обставини вдавалося проводити «живі» заходи, залучаючи до них людей та отримуючи важливі результати. При цьому значно розширилися технологічні спроможності координаторів та амбасадорів, набуто безцінний досвід роботи у критичних ситуаціях, освоєні компетенції щодо співпраці з особами, що знаходяться у стані психологічного збудження.

Діяльність проектної команди з Сумської області позначилася актуальною проблематикою щодо підвищення рівня працездатності людей, рівня їх психологічної стійкості, знань у сфері здорового способу життя та умінь мислити критично.