Десять блог-кафе з філософії, молодіжного лідерства, арт-терапії, каральної психіатрії часів КДБ, критичного мислення, спорту та здорового харчування; два дводенні тренінги з блогерства та психології; концерт місцевих виконавців до Дня миру, форум-театр, розробка навчального курсу – це далеко не увесь перелік здобутків команди проекту проекту ГО «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» «Мир у цифровий час» лише за 4 місяці.

Навіть аварійне та непрогнозоване відключення електричної енергії на завадило обговорити проект у Конгрес-центрі Сумського державного університету понад 50  особам, серед яких були  поети і музиканти, спортсмени й тренери, філософи і психологи, політики й активісти, студенти й професори, журналісти й вільні мислителі, а також високопоставлені очільники органів державної виконавчої влади.

Визначальним досягненням проекту визнано  організацію комунікаційного майданчику на основі медіа порту «Сумський канал». Є з чим рухатися вперед, утворений спільний процес, де кожному є місце для самовираження та розвитку.  Також на «круглому столі» було презентовано фільм «Згуртовані та загартовані»,  що стало важливим доповненням важливого «всеукраїнського контексту».

Усі погодилися, що  ті процеси, що були організовані у межах проект «Мир у цифровий час», мають перспективи розвитку. Бо до них залучені активні і талановиті люди.

І ми запрошуємо усіх, хто цікавиться нашою діяльністю до співпраці.

Проєкт реалізується в межах Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час» спільно з ГО «Фундацією прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

#PeaceInDigitalEra

#МируЦифровийЧас