Громадські організації «Центр громадських ініціатив «Інтелект Сумщини» та «Жіночий консорціум України» розпочинають роботу Сумського Центру підтримки сімей /Хабу в рамках проекту «Допомога, відновлення, відбудова заради дітей та України, про яку вони мріють» у співпраці та за підтримки ERIKS Development Partner (Швеція).

Центр запрошує сім’ї переселенців з різних постраждалих від військових дій областей, які тимчасово проживають в громадах Сумської області, та приймаючі сім’ї в громадах Сумської області до участі в програмах Центру.

Центр надаватиме можливості для спільних заходів для сімей з дітьми, для взаємодії у вирішенні кризових питань, для тренінгів з питань підготовки проектних заявок та для підтримки проектних ініціатив щодо соціального та економічного розвитку та іншу підтримку.

Для отримання інформації про заходи, можливу підтримку, для отримання консультаційних послуг та для реєстрації щодо участі в заходах потрібно зареєструватися тут: https://forms.gle/ZC3VkLEaQzvHXQjU8, на кожний письмовий запит буде надано відповідь.

Звертайтеся до Сумського Центру підтримки сімей з дітьми також на е-мейл: Ця електронна адреса захищена від спам-ботів. вам потрібно увімкнути JavaScript, щоб побачити її.

#гендер

#СоціальнаСтійкість