Олександра Кудрик, амбасадор проекту ГО "Центр громадських ініціатив "Інтелект Сумщини" "Мир у цифровий час" провела проектне блог-кафе у Конгрес-центрі Сумського державного університету. Йшлося про психологічні аспекти життєдіяльності у воєнних обставинах. Актуальність такої проблематики зумовлюють чисельні запити від військових, активістів, волонтерів, інших категорій громадян України, що наразі чинять героїчний спротив ворогові.

На блог-кафе піднімалася тема актуальності діяльності психолога, різноманіття напрямків роботи у обставинах сьогодення. На власному досвіді з пропрацьованих ситуацій Олександра розповіла про ознаки травматизації після пережитих надзвичайних станів (війни), як допомогти собі та близьким з ознаками травми. А також як попередити розвиток глибинної травматизації, як підтримати власний психоемоційний стан.

Проєкт реалізується в межах Програми з розширення можливостей заради відновлення порозуміння для лідерів громад в Україні «Мир у цифровий час» ГО «Центр громадських ініціатив "ІНтелект Сумщини"» спільно з ГО «Фундацією прав людини» та фінансується Інститутом зовнішніх культурних зв’язків (IFA) коштами Міністерства закордонних справ Федеративної Республіки Німеччина.

#PeaceInDigitalEra

#МируЦифровийЧас