Амбассадорка проекту «Мир у цифровий час», студентка Сумського державного університету Карина Глущенко дослідила стан та перспективи розвитку соціальних послуг у Тростянецькій об’єднаній територіальній громаді Сумської області. Така робота є необхідною передумовою розробки пропозицій щодо вдосконалення такого напряму. У ході дослідження Кариною встановлено наступне

Тростянець всім відомий своїми пам’ятками архітектури, барвами природи, промисловими успіхами та економічним потенціалом.  Міський голова Ю.А. Бова впевнений, що саме Тростянець може подарувати незабутні враження, і після відвідування містечка Ви його полюбите!

Щодо розвитку, місто має план розвитку та стратегію, яку мають дотримуватись та реалізувати до 2030 року!

Велику увагу приділяється соціальній сфері, прикладами можна навести 2 заклади, а саме КНП «Тростянецький ЦПМД» ТМР та КНП "Тростянецька міська лікарня" ТМР. Основною діяльністю яких є охорона здоров’я громади.

До сфери соціального захисту послуги надають: відділ соціального захисту населення, Служба у справах дітей, Центр надання соціальних послуг. Також на сайті громади висвітлено Соціальний паспорт громади. Центр надання адміністративних послуг, завжди радий вітати представників громади та надає велику кількість послуг.

За 2020 рік було реалізовано низку соціальних проектів, а саме «Сила і честь», «Соціальна реабілітація ветеранів місцевих громад до сучасних умов», «Створення комфортних умов проживання ліквідаторів аварії на ЧАЕС», «На шляху до Європейських стандартів обслуговування інвалідів», «Благодійництво – 2020 в Тростянецькій об’єднаній територіальній громаді» та «Спортивна громада - запорука розвитку міста».

Громада активна! при виконавчому комітеті діє Громадська рада, також діє дитяча дорадча рада. Окремо існують голови вуличних та будинкових комітетів.

Більше детальної інформації Ви зможете побачити на сайті

URL: https://trostyanets-miskrada.gov.ua