Захід формату відкритого мікрофону, який відбувся п’ятничного вечора біля ганку міського палацу культури, вкотре підтверджує, що представниці слабкої статі попри всілякі життєві негаразди і труднощі здатні досягти успіху, отримати гарну освіту, знайти своє місце під сонцем, реалізуватися в професії, збудувати кар’єру, займатися улюбленою справою, мати хобі та виховувати дітей.
Як зазначила організатор даного заходу, амбасадор Інна Савицька, всі наші мрії можуть здійснитися, якщо ми маємо сміливість їх реалізувати! Поділитися історіями свого успіху прийшли глухівчанки різного віку та роду діяльності. Їх щирі емоційні виступи були пронизані життєлюбством, відкритістю до людей та прагненням підкорювати вершини.
Цікаво, що у всіх цих жінок по – різному склалося життя: одні – прожили з чоловіком у шлюбі десятки років та зуміли зберегти кохання та подружні відносини, інші маюсь в собі величезну силу та стержень для того, щоб самотужки, але достойно та зразково виховувати і ростити дітей після розлучення, дехто взагалі не має синів чи доньок, тож опікується чужими дітлахами, яким випадала доля народитися в родинах зі складними життєвими обставинами. А когось, навпаки, Господь благословив щастям багатодітної матері, і вони умудряються поєднувати постійні декрети з професією.
Всі ці жінки – досить різні, але всіх їх об’єднують спільні якості: активна життєва позиція, сила духу, сміливість, ініціативність, прагнення до мети, вміння долати перешкоди і т.д. Одним словом, вони – лідери!