В Сумах відбувся Просвітницький захід до дня Миру "Протидія насильству в громаді" в рамках реалізації Програми з відновлення миру та діалогу для внутрішньо переміщених жінок "Голос жінки має силу". Разом зі студентами та викладачами Сумського державного університету вивчали порядок взаємодії у випадках вчинення насильства, виконували вправи щодо подолання суспільних стереотипів, напрацьовували алгоритм взаємодії у випадках реагування на насильство. Тепер учасники точно знають Як виявити домашнє насильство? Хто несе відповідальність за домашнє насильство? Що робити у разі домашнього насильства? Де і як отримати допомогу?

В ході гри не оминули і гендерну проблему на ринку праці. Гендерна рівність – це рівні права та можливості для жінок і чоловіків у суспільстві, рівні умови для реалізації права людини, у професійній сфері - отримання рівних винагород за результатами праці та рівних можливостей самореалізовуватися різними шляхами. На жаль, жінки мають більше проблем, ніж чоловіки, як у разі звільнення, так і при працевлаштуванні.
Як свідчать дослідження у цій сфері, найбільшу частку робочих місць займають чоловіки та отримують вищу заробітну плату. Тому держава повинна приймати заходи, які б не формально, а реально усували прояви гендерної нерівності.
Дебатний клуб "Протидія насильству в громаді" відбувався у трьох різних групах та аудиторіях, для забезпечення виконання всіх карантинних вимог.