«Передноворічним квестом» 18 грудня завершено реалізацію проекту «Дитячі свята у дворах сумських багатоповерхівок» у 2018 році. Метою проекту було набуття дітьми у вибраних дворах міста Суми життєвих навичок добросусідства, поваги до батьків і сімейних цінностей, екологічної культури, креативності.

Вбачаємо цю мету досягнутою, адже протягом року діти у 6 вибраних дворах сумських багатоповерхівок на 40 заходах мали значну кількість творчих завдань, різноманітні техніка арт-терапії, навчалися діяти в команді, дарувати подарунки батькам і один одному, піклуватися про навколишній простір. Кожен проведений захід надавав дітям новий досвід активності та взаємодії. Ми спостерігали, як у дитини не виходила якась річь і допомагали отримати результат (починаючи від виготовлення поробок і продовжуючи вмінням домовлятися з іншою дитиною в конфліктній ситуації). Більшість запропонованих видів діяльності знайшла позитивний відгук, адже діти та дорослі запрошували приходити ще. Ми намагалися працювати на сталість проекту, залучаючи батьків та інших сусідів у дворах до обговорення перспектив його продовження. У цій роботі знайшли відгук не такої кількості дорослих, як хотілося б, але створена основа для подальшої діяльності. Нам вдалося подати приклад, забезпечити систематичні виховні впливи на дитячу аудиторію в неформальному просторі міських дворів.

У 2018 році проект реалізовувався за підтримки Сумської міської ради за підсумками конкурсу з визначення програм, розроблених інститутами громадянського суспільства у сфері роботи з дітьми та молоддю. У 2019 році плануємо продовжити проект.

Запрошуємо до співпраці!